USD: 32,25 TL
Tüm Ürünler
Üye Girişi
Üye Ol
Sepetim 0 Sepetiniz Boş

Sepetinizde Ürün Bulunamadı

  • BIFO 5m MM SC-LC 9/125µ LSZH Duplex Fiber Optik Patch Kablo
  • BIFO 5m MM SC-LC 9/125µ LSZH Duplex Fiber Optik Patch Kablo

BIFO 5m MM SC-LC 9/125µ LSZH Duplex Fiber Optik Patch Kablo

  • Fiyatı:182₺
  • Havale-Eft Fiyatı: 179₺
1
Sepete At
BIFO 5m MM SC-LC 9/125µ LSZH Duplex Fiber Optik Patch Kablo
BIFO Türkiye Garantili-ADINIZA FATURALI-SIFIR KUTUSUNDA

Ürüne ait teknik detaylar için BIFO web sitesinden ürün özelliklerini incelemenizi tavsiye ederiz.

 

 

© Copyright 2024   Teknoloji Bilgisayar