USD: 32,57 TL
Tüm Ürünler
Üye Girişi
Üye Ol
Sepetim 0 Sepetiniz Boş

Sepetinizde Ürün Bulunamadı

 • Tekstil / Mağaza Programı
 • Tekstil / Mağaza Programı

Tekstil / Mağaza Programı

 • Fiyatı:13.679₺
 • Havale-Eft Fiyatı: 13.132₺
 • Kredi Kart Tek Çekim Fiyatı: 13.132₺
10
Sepete At
Tekstil / Mağaza Programı

Konfeksiyontekstil mağaza otomasyonu, satınalmadan satışa kadar kullanıcı dostu çözümler sunar.Ürünözellik (renk-beden-drop-malzeme-numaravs.) kırılımlarınınkolay ve hızlı bir biçimde girişisayesindezaman kazandırır.Etkin ve gelişmiş raporlama sistemi ile her zaman kontrol elinizde.

Renk, Beden, Drop, Malzeme, Numara Takibi Yapabilme:
 
Otomatik Barkodlama ve Etiketleme
 
Hızlı ve Profesyonel Satış
 
Müşteri Memnuniyeti
 
Detaylı Ürün Kaydı
 
 • Ürünlerinizin Renk – Beden – Malzeme – Numara Takiplerini Yapabilme:Aldığınız, ürettiğiniz ürünlerin dilerseniz renk, beden, drop, malzeme gibi ürün niteliklerini takip ederek hangi numara ürünün hangi renginden elinizde kaç adet kaldığını yada kaç adet satın aldığınızı veya kaç adet üretildiğini tek tek rahatlıkla takip edebileceksiniz.
 • El Terminali – Mobil Cihazlarınız İle Sayım Yaparak Detaylı Stok Takibi: Stok takibinin olmazsa olmazı düzenli sayım yapmadır. Sayım işlemi ile stok girişlerinizle satışlarınızın sağlamasını yapmış olursunuz. Böylelikle kayıp-kaçak-fire kontrolünü sağlamış olursunuz. Mağaza barkod sistemimizin mobil uyumluluğu sayesinde sayım -satınalma işlemlerinizi kolaylıkla yürüteceksiniz.
 • Ürün Etiketi Basabilme – Otomatik (Ean-8 ve Ean-13) Barkod Oluşturabilme: İster kendi barkodunuz olsun, isterseniz firma barkodları olsun, tüm stoklarınız üzerinde ek programlara ihtiyaç duymadantekstil barkod sistemimizlestandartlara uygun barkodlama yapabilirsiniz.
 • PCPOS Hızlı ve Pratik Satış Sistemi İle Kısa İşlem Süresi Sayesinde %100 Müşteri Memnuniyeti: Görseller ile basitleştirilmiş perakende satış arayüzü ile satış-iade işlemlerinizi hızlı bir şekilde gerçekleştirirsiniz.
 • Sınırsız Sayıda Müşteri – Tedarikçi Kaydı İle Detaylı Cari Borç – Alacak Takibi: Bilindiği üzere satış ve satınalma süreçlerinde hem tedarikçileriniz hem de müşterileriniz için satış sonrası hizmetler önemlidir. Bu işlemlerinin kronolojik takibini sistem herhangi bir süre sınırı olmaksızın tutar. Böylelikle hangi zamanda kimden ne alındı veya kime ne satıldı en detaylı şekilde görebileceksiniz.
 • Satınalmadan Satışa Kadar Tüm Tedarik ve Sipariş Süreçlerini Kolaylıkla Yönetebileceğiniz Detaylı Muhasebe:Ürün stoğunuzun kontrolü sizin elinizde. Azalan ürünlerin siparişlerini oluşturabileceğiniz belgeler sayesinde stok tedarik sürecinizi hızlandırıyoruz.
 • Birden Fazla Kasiyer – Personel – Kullanıcı Oluşturabilme ve Esnek Yetkilendirme İle Programda İstediğiniz Alanlara Erişim ve Kısıtlama Sağlayabilme: İstediğiniz sayıda personelimağaza barkod sisteminize ekleyebilirsiniz. Bu personeller sadece sizin yetkilendirdiğiniz alanlara erişerek sadece kendi işleri ile ilgili modüllere erişim sağlarlar. Böylelikle karışıklık ortadan kalkarak personeller kendi işlerinde uzmanlaşarak size ve işletmeye zaman kazandırır. Siz de hangi personel ne işlemleri yerine getirmiş detaylı şekilde takip edebiliyorsunuz.
 • Şube – Depo Süreçlerinde Hızlı ve Esnek Yönetim: İşletmenizin birden fazla şubesi ve farklı lokasyonlarda depoları olabilir.Mağaza yazılımıile hangi şubede hangi üründen kaç adet kalmış, hangi depodan hangi şubeye ürün aktarımı sağlanacak, bu ve benzeri yönetimleri tek bir belge ile yapabileceksiniz.
 • Barkod Yazıcı, Fiş Yazıcı, Fatura Yazıcıları İle Ek Uygulamalara Gerek Kalmadan Tam Uyumlu Çalışabilme: Mağaza programımıza entegre şekilde çalışan kendi etiket tasarımcı programımız sayesinde ek uygulamalara gerek duymadan tüm barkod ve fiş yazıcılarla uyumlu şekilde çalışabileceksiniz.

ve daha birçok avantajlı özellikler ile Tekstil – Mağaza Barkod Otomasyonu Sistemimizle sizlere hizmet veriyoruz...

Aktif POS Türkiye Garantili-ADINIZA FATURALI-SIFIR KUTUSUNDA

Ürüne ait teknik detaylar için Aktif POS web sitesinden ürün özelliklerini incelemenizi tavsiye ederiz.

 

 

Sipariş bilgilerinizde ürün alımını (Banka Fast, Kart Tek Çekim ile 13.132 TL ödeyeceğim.) seçeneğini takip edip, siparişinizi tamamlayın , Siparişleriniz en kısa sürede elinize ulaşır.

0 (332) 712 58 44 Numaralı sipariş hattımızdan da bu ürünü alabilirsiniz.

© Copyright 2024   Teknoloji Bilgisayar